Kapcsolat

MEGRENDELÉS
polonagyker@polonagyker.hu


ÜGYFÉLSZOLGÁLAT
Viktor Nikolett
06-1-430-1480 / 51
06-70/375-4386
viktor.nikolett@polonagyker.hu

ÜGYFÉLSZOLGÁLAT
Medra Daniella
06-1-430-1480 /51
06-70-9300-778
medra.daniella@polonagyker.hu

ÜGYFÉLSZOLGÁLAT
Sovák Kitti
06-1-430-1480 /51
06-70-236-9390
sovak.kitti@polonagyker.hu

CSOMAGKÜLDÉS
Beledi Anita
06-1-430-1480 /51
06-70-639-7098
beledi.anita@polonagyker.hu

ÁRAJÁNLAT 500 DB FÖLÖTT EMBLÉMÁZÁS NÉLKÜL
Castiglione Bettina
06-1-430-1480 /55
06-70-639-7091
castiglione.bettina@polonagyker.hu


EXPORT ÉS ÁRAJÁNLAT EMBLÉMÁZOTT TERMÉKEKRE 500 DB FÖLÖTT
Bercsényi Bettina
06-1-430-0089
06-70-639-7103
bercsenyi.bettina@polonagyker.hu


ÁRAJÁNLAT EMBLÉMÁZOTT TERMÉKEKRE
Samu Edina
06-1-430-0089
06-70-341-7155
samu.edina@polonagyker.hu

ÁRAJÁNLAT EMBLÉMÁZOTT TERMÉKEKRE
Kelemen Kinga
06-1-430-0089
06-30-234-5793
kelemen.kinga@polonagyker.hu

BEMUTATÓTEREM
Szamosfalvi Patrícia
06-1-430-0089
06-70-639-7081
szamosfalvi.patricia@polonagyker.hu

BESZERZÉS, PÉNZÜGY
Pázmándi Szilvia
06-1-430-1480 /55
06-70-639-7041
pazmandi.szilvia@polonagyker.hu

REKLAMÁCIÓ
polonagyker@polonagyker.hu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nyitvatartás:
H-P: 9-16
SZ-V:ZÁRVA

 Megközelíthetőség tömegközlekedéssel:

Legkényelmesebben a Szentlélek térről a 118-as autóbusszal, a Csillaghegyi út / Bojtár utca megálló pont cégünk előtt van.

Emellett a 160-as, 260-as, és 218-as autóbusszal a Bojtár utca megállóból pár perces sétával, vagy a H5-ös HÉV-vel, Kaszásdűlő megállóból.